Články ZE světa financí

Aktuální informace z domova a ze světa, novinky o financích a dostupných půjčkách 

Půjčky bez dokládání příjmu 

4. dubna 2019

Smrt v rodině, porouchané auto, vyhazov z práce … existuje spoustu důvodů, které nás donutí navštívit banku se žádosti o půjčku. Prvním rozhodujícím faktorem u vaši žádosti o půjčku je příjem. Výše vašeho příjmu rozhoduje o schválení půjčky. Pakliže je váš příjem velmi nízký, je velká pravděpodobnost, že nebudete schopni řádně splácet a to pro banku představuje příliš velké riziko. Ovšem existují i půjčky bez dokládání příjmu.  A ty využívají lidé s nízkým nebo žádným příjmem. Zpravidla jde o studenty, ženy na mateřské dovolené, nezaměstnané nebo začínající podnikatelé a živnostníky.

Půjčky bez dokládání příjmu

V současnosti nabízejí některé nebankovní společnosti nejen půjčky bez dokládání příjmu, ale taktéž se nezajímají o registr dlužníků. Pochopitelně je třeba počítat s určitými omezeními, zejména co se týče výše celkové částky, kterou vám budou ochotni půjčit. Pokud máte na konci měsíce finanční potíže a pomůže vám i pár stovek, ideální možností je využití rychlé půjčky, kde vám do 15 minut přistanou peníze na účet. A to kolikrát i bez poplatků a samozřejmě bez dokládání příjmu.

Rychlá půjčka online

Ano, v těžké životní situaci je kolikrát rychlá půjčka jedinou možností, jak se dostat z finančních problémů. Výběr půjček je velký. Předhánějí se nebankovní ústavy v poskytování, co nejlepších služeb, důkladně si vždy ověřte věřitele a dejte si pozor na diskriminující podmínky smlouvy vámi žádané půjčky. Obezřetnost je vždy na místě.

 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Rychlá půjčka 
 • Půjčky
  Zonky půjčka kalkulačka

Všechny půjčky

Nebankovní půjčka online  

4. dubna 2019

Dluhy jsou nepříjemné, troufáme si tvrdit, že v České republice určitě neexistuje člověk, který by nepotřeboval, alespoň jednou v životě si půjčit peníze. Ať už v minulosti, nebo i v současné době vás možná zaujala půjčka online. Ovšem něco jiného je dlužit kamarádovi a rodině, než dlužit bankovní nebo nebankovní společnosti. Pokud rodině nebo známému nevrátíte vypůjčené peníze, jako dlužník u nich zůstanete v jejich paměti, poskytovatelé úvěrů a bankovních služeb jsou obezřetnější a ve svých podmínkách tvrdší. Určitě nemusíme nikomu dlouze vysvětlovat, co je to registr dlužníků. 

Půjčka bez registru  

Hned na úvod si dovolujeme připomenout, že půjčka bez registru se nenalézá v běžných bankovních domech - tam se svou žádostí uspějete jen stěží. A to je důvod, proč je mimořádný zájem o nebankovní půjčky bez registru a bez doložení příjmu. Po schválení žádosti vám peníze ještě téhož dne přistanou na účtu nebo vám je pošlou složenkou, případně osobně donesou.  Ale v tomto případě musíte počítat s vyššími úroky a ztíženými podmínkami čerpání. Patří mezi nejdražší úvěrové produkty na trhu. Hlavním problémem takových půjček jsou kromě vyšších úroků i vysoké poplatky za půjčené sumy peněz a dodatečné poplatky za prodloužení splatnosti, které kolikrát dlužníka nepříjemně zaskočí.

Poctivá nebankovní půjčka 

Nebankovní půjčka! Pozor na inzeráty, kde požadují peníze předem. Taktéž se vyhněte bankovním a nebankovním ústavům, kde vás chtějí za každou maličkost penalizovat. Není až tak snadné najít seriózní nebankovní společnost, která poskytne rychlou půjčku za výhodných podmínek. Přesto vítáme půjčky bez velkého úřadování a hlavně půjčky bez poplatků, bez ručitele, bez nutnosti si otvírat běžný účet v bance a bez otázek na co potřebujeme peníze. 

 • Půjčka online
 • Půjčka bez registru
 • Nebankovní půjčka 
 • Půjčka
Všechny půjčky

Půjčky ihned - nebankovní půjčka pro problémové klienty   

3. dubna 2019

Půjčky ihned získáte velmi jednoduše. Stačí si vybrat spolehlivého poskytovatele tohoto bankovního produktu, a poté vyplnit v kontaktním formuláři své osobní údaje - jméno, příjmení, telefon, email a heslo. Tyto informace mnohdy postačí k tomu, aby vám byl zdarma založen účet. Registrace je bezplatná, žádné vstupní poplatky si seriózní nebankovní ústavy neúčtují. Celý proces registrace u služby půjčky ihned je přehledný a rychlý - nezabere vám více než 10 minut. Půjčka ihned kopíruje model expresního půjčování, který pochází ze Skandinávie. Její využití je velké, ale většinou se používá na dorovnání neodkladných výdajů, například před výplatou.

Půjčka bez doložení příjmů

Půjčujte si finanční prostředky od zavedených společností, a navíc si nikdy nezapomeňte důkladně přečíst obchodní podmínky. Jen tak se vyhnete exekucím spojených s obrovským psychickým traumatem. Přesto jsou mezi námi jedinci, kteří si své finance neumí ohlídat a dostanou se do vleklých finančních potíží. Je velmi lákavá půjčka bez doložení příjmů. Spousta lidí neuspělo v bance, a tak s radostí vítají nabídky nebankovních společností.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty 

Půjčky bez zkoumání bonity a bez zkoumání úvěrového registru – to je nebankovní půjčka pro problémové klienty. Pokud jste se dostali ať svojí vinou nebo shodou náhod do finančních problémů, máte šanci si zažádat o půjčku, přestože máte záznam v bankovním registru. Riziko při poskytnutí půjčky je pak kompenzováno vyšší úrokovou mírou a vyšším RPSN případně vhodnou nemovitostí.  

 • Půjčky ihned
 • Půjčka bez doložení příjmů
 • Nebankovní půjčka pro problémové klienty
Všechny půjčky

Sledovaný indikátor hybnosti signalizuje téměř 200% růst pro Bitcoin

3. dubna 2019

Začátkem dubna se během úterý v bitcoine opět objevil další milník, když tato digitální měna poprvé za více než rok uzavřela nad 200-denním klouzavým průměrem.

Nejznámější kryptoměna v úterý dosáhla zisk v hodnotě téměř 20%, což je její nejlepší jednodenní výnos od prosince 2017. Ve středu ráno se cena Bitcoinu obchodovala za 5 022,35 dolarů, což představovalo denní zisk 4,3%. Jedná se o 50% zisky z minim dosažených během prosince 2018, dosažených v blízkosti 3 200 dolarů.

Pokud se tento předpoklad z technické analýzy potvrdí, rok 2019 by mohl jít cestou nápravy škod způsobených loni. Tento odhad pochází od analytiků společnosti Fundstrat Global Advisors, kteří vypočítali průměrné výnosy bitcoinu průběhu šestiměsíčního období, kdy se kryptoměna obchoduje nad nebo pod blízkostí tohoto sledovaného technického ukazatele.

Analytici ve zprávě ke klientům uvedli: "Na základě obchodní historie virtuální měny Bitcoin je pohyb nad 200 denní klouzavý průměr statisticky smysluplný. Když je cena Bitcoinu nad 200-denním klouzavým průměrem, jeho zisk je na hodnotě 80% ve srovnání s pouze 36%, když se nachází pod. "

Graf: 2018-2019 Bitcoin a jeho 200-denní klouzavý průměr
Sledovany_indikator_hybnosti_signalizuje_takmer_200% _rast_pre_bitcoin_graf

Navíc, pokud se odhad analýzy uskuteční, Bitcoin Hodler - ti, kteří drží svůj Bitcoin iv těžkých časech - mohou očekávat trojnásobné výnosy. Analytici uvedli: "A 6 měsíční forwardy (směnný kurz v budoucnu) dosahují průměr 193% v porovnání s mírnou hodnotou ve výši 10%, když se nachází pod jeho 200 denním klouzavým průměrem - proto se u zkušených investorů jedná o něco významné."

Jak tedy vypadá 193%? Na úterním testu byl 200-denní klouzavý průměr stanovený na 4 620 dolarů, což znamená, že 193% rally by podle společnosti Fundstrat měla navýšit cenu tohoto digitálního aktiva na 13 500 dolarů, což je úroveň, kterou od ledna 2018 nedosáhla. Možná se jedná o vznešený cíl, ale jedna věc, kterou má nyní Bitcoin na své straně, je hybnost. Tato krypomena je na cestě k zaznamenání sedmého po sobě jdoucího vítězného týdne, a přestože duben teprve začal, třetí po sobě jdoucí vítězný měsíc může být realitou.

Ale jak nadšenci Bitcoin vidí cenu Bitcoinu na hodnotě z konce roku 2017, jeden analytik poznamenal, že další překážky v růstu bitcoinu mohou být hned za rohem. Jani Ziedins z blogu CrackedMarket napsal: "Další nejpatrnější úroveň odporu se nachází na hodnotě 6 000 dolarů. Nejsem si jistý, zda se tam dostaneme, ale je pravděpodobné, že se o to Bitcoin pokusí. "

Zdroj: MarketWatch, Fundstrat Global Advisors

Všechny půjčky